اکستنشن مو

مو یکی از ارکان مهم در زیبایی فردی هر شخص است ، بانوان برای داشتن مو هایی زیبا و سالم دائم در حال تلاش کردن هستند . برخی مواقع برای داشتن مو هایی زیبا و سالم مجبور به کوتاه کردن آن ها می شویم اما در عین حال به دنبال مو هایی بلند و پر پشت می گردیم در این میان اکستنشن کردن مو بهترین گزینه و راه حل برای شما است تا با داشتن موهایی پر پشت ، بلند و سالم به زیبایی خود بی افزایید . در این میان ما به شما کلیت اکستنشن مو و انواع روش های انجام آن را توضیح می دهیم تا با آگاهی کاملی نسبت به این موضوع به مراکز تخصصی اکستنشن مراجعه فرمایید . همچنین نکاتی را به شما آموزش می دهیم تا با دقت در این باره بهترین خدمات را دریافت کنید . در مرکز تخصصی زیبایی مونا یزدانی واقع در غرب تهران اکستنشن مو را با حرفه ای ترین کادر به شما ارائه می دهد .

بهترین مرکز اکستنشن مو در تهران | مونا یزدانی

اکستنشن مو چیست ؟

اکستنشن مو روشی ساده و سریع برای پرپشت کردن مو و بلند کردن آن به شمار می آید . این واژه در لغت به معنی بسط دادن ، اضافی و توسعه دادن است که در واقع نیز ما برای توسعه دادن مو های خود از این روش استفاده می کنیم .

در اکستنشن مو دسته هایی از مو های طبیعی یا مصنوعی را با روش ها و متد های مختلف روی مو های شما نصب می کنند . در این روش ها مو ها به منتها الیه موی خودتان وصل می شود و بلندی و پر پشتی مو را برای شما به ارمغان می آورد . در این روش شما با مشورت با متخصص خود و اعمال سلیقه ی شخصیتان می توانید اندازه ی قد مو و رنگ مویی که متناسب و سازگار با رنگ موهای خودتان باشد انتخاب نمایید .

انواع روش های اکستنشن مو

  • اکستنشن کردن مو با روش دوختن : این روش به علت خطا هایی که امکان دارد در انجامش رخ بدهد باید توسط یک فرد متخصص و با تجربه انجام شود . در روش دوختن اکستنشن ارایشگر یک ردیف افقی روی سر شما را جدا می کند و از بالا ترین قسمت مو شروع به بافتن در حد دو الی سه سانتی متری مو ها می کند و دسته های باریک باریک مو را می بافند . سپس با استفاده از نخ و سوزن مو های اکستنشن را به موهای خودتان در لا به لای بافت ها می دوزند . این روش اگر توسط متخصص انجام نشود سنگینیه دو چندانی را برای شما خواهد داشت همچنین امکان تمیز در نیامدن کار نیز در آن به وجود می آید . از خوبی های این روش نیز  می توان به دوام و ماندگاری خوب آن اشاره کرد .
  • اکستنشن کردن مو با چسب : در این روش نیز متخصص مو های شما را به چند دسته تقسیم بندی میکند ، سپس دو لایه از مو های اکستنشن چسبی را زیر و روی موی شما قرار می دهند و موی شما را وسط آن دو لایه به خوبی فیکس می کنند تا تکان نخورد . در نهایت با وصیله ای مخصوص بالای این اکستنشن ها را ( قسمتی که چسب دارد ) داغ می کنند ؛ این کار باعث افزای طول عمر اکستنشن و چسبیدن بهتر آن به مو می شود .
  • اکستنشن کردن مو با گیره یا کلیپس : این روش اکستنشن کردن مو یکی از روش های ساده است که در منزل نیز قابل اجرا است . در این روش دسته های اکستنشن با پایه و گیره به مو ها متصل می شود . مو ها را تقسیم بندی می کنیم ، سپس گیره ها را زیر هر دسته و در جای دلخواه نصب می کنیم . یکی از خوبی های این روش استفاده ی مکرر از اکستنشن ها است بدین صورت که شما می توانید به راحتی آن ها را جدا کنید و در موقعیتی دیگر روی سر خوب نصب کنید .
  • اکستنشن کردن مو با استفاده از رینگ : در این روش نیز متخصص اکستنشن برای شروع مو ها را تقسیم بندی می کند ، سپس یک تکه ی نازک از مو هایتان را با استفاده از یک قلاب مخصوص داخل یک رینگ مخصوص اکستنشن می کند ، سپس یک لایه از اکستنشن را داخل رینگ می نند و با ابزاری مخصوص که شبیه به انبر دست است رینگ را به موی خود و اکستنشن فشار می دهد تا صفت و محکم در جای خود بایستد .
  • اکستنشن کردن مو با لیزر : این نوع از اکستنشن که روشی جدید و نو ظهور است طرفداران بسیاری پیدا کرده ، زیرا در این روش مو خیلی به صورت طبیعی و غیر قابل دید به اکستنشن وصل می شود . در این روش پس از تقسیمات صورت گرفته ، لایه ی نازکی از موی اکستنشن را که در قسمت بالایی دارای چسب _ کراتین است به چند تار مو می چسبانیم و با استفاده از دستگاه مخصوص لیزر این اکستنشن ها را به موی طبیعیتان می چسبانند . این روش برای افرادی که مو های کم پشت دارند بسیار مناسب بوده و جلوه ای طبیعی را روی مو به نمایش می گذارد . این روش بین 5 تا 6 ماه ماندگاری دارد .
بهترین مرکز اکستنشن مو در تهران | مونا یزدانی

لازمه های یک اکستنشن خوب

  • ظرافت در کار و پیدا نبودن تا حد امکان
  • حفظ سلامت مو و شکننده نشدن آن
  • استفاده از بهترین اکستنشن ها ( زیرا اگر از مو های اکستنشن بی کیفیت استفاده شود بد از یک مدت مو های مصنوعی گره خورده و باز نمی شود و باعث شلخته شدن شما می شود )
  • استفاده ی اکستنشن طبق سلیقه ی شما و بلندی مورد نظر
  • و…

اکستنشن موی مونا یزدانی

در سالن تخصصی اکستنشن موی مونا یزدانی شما تمامی خدمات را با بالا ترین کیفیت و بهترین باز خورد دریافت خواهید کرد . در این مجموعه که متشکل شده از کادری حرفه ای و با تجربه است شما به راحتی و با توجه به خواسته ی تان می توانید موی های خود را بلند ، پر پشت و زیبا سازید . مرکز مونا یزدانی واقع در غرب تهران با ارائه ی بهترین خدمات و دادن اطمینان به شما در جهت سالم نگهداشتن مو هایتان یکی از بهترین مراکز تخصصی اکستنشن مو در تهران است .

بیشتر بخوانید: آموزش هایلایت مو در خانه با کلاه

در آخر

در آخر می توان گفت این روش های ذکر شده با مراجعه به متخصص و خواسته ی شما از یک اکستنشن به شما ارائه می شود ، متخصص اکستنشن در مرکز مونا یزدانی با توجه به نیاز شما بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهد تا موهایی زیبا ترو درخشان تر را برای شما به ارمغان اورند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *