در حال بارگذاری فایل ...
اپ سالن زیبایی مونا یزدانیدسترسی آسان‌تر
سالن زیبایی مونا یزدانی
حس شیرین زن بودن
ارائه خدمات متنوع به مشتریان

آرایشگاه‌های خوب معمولا چندین خدمت مختلف را با هم ارائه می‌کنند. یعنی آرایشگاهی که هم خدمات مانیکور و پدیکور انجام می‌دهد و هم به کوتاهی مو، آرایش مو و ناخن، ارائه خدمات اصلاح و پوست و… می‌پردازد احتمالا یک مجموعه حرفه‌ای است.

پس وجود خدمات متنوع در یک سالن زیبایی تاحدودی نشان از حرفه‌ای‌بودن آن مرکز و مدیریت خوبش دارد. یک آرایشگاه خوب و حرفه‌ای معمولا خدمات گوناگونی دارد؛ مثلا درنظرگرفتن ماساژ و اسپا در بخشی از سالن می‌تواند نشانگر حرفه‌ای‌بودن مدیریت و پرسنل آن باشد.

محیط و فضای سالن زیبایی

بهتر است برای لذت‌بردن از اوقاتی که در سالن زیبایی می‌گذرانید به مکانی مراجعه کنید که جو و فضایش را دوست دارید. آرایشگاه‌های حرفه‌ای به ارزش ارتباطات واقف هستند؛ به همین خاطر، تیم کاری‌شان با یکدیگر و با مشتریان به‌خوبی رفتار می‌کنند.

مدیریت رفتار با مشتریان و ارتباطات اعضای تیم داخل سالن‌های حرفه‌ای به گونه‌ای است که همه از حضور در آرایشگاه لذت می‌برند و هر گونه برخورد و اختلافی هم به‌سرعت و ساده حل می‌شود. قطعا شما هم دوست ندارید به سالنی مراجعه کنید که در آن رفتارهای ناخوشایندی میان پرسنل و نیز پرسنل با مشتریان در جریان است.

کارکنان
فاطمه | ناخن کار

من همیشه دنبال طرح ها و مدل های جدید هستم که مشتری های ما رو شگفت زده می کنه!

مریم | پروتئین کار

انرژی سالن با منه! و من سعی می کنم انرژی خوبم رو به همه مشتری های سالن منتقل کنم:)

نیلوفر | مژه کار

من به کارم خیلی علاقه دارم و رضایت مشتری ها برایم در اولویت هست.

مزایا
متریال با کیفیت

نتیجه رضایت بخش سرویس‌های آرایشگاه مونا یزدانی، علاوه بر تخصص نیروها، تکیه بر مواد با کیفیت و مرغوب دارد. ما از به‌ روزترین برند‌های موجود در ایران برای خدمت به شما استفاده می‌کنیم، از این رو‌ می‌توانید با آسودگی از سرویس‌ها استفاده کنید.

آرایشگر با تجربه

سالن مونا یزدانی از بین استایلیست‌های حرفه‌ای کسانی را انتخاب می‌کند که مراحل آزمون عملی، دوره آموزش رفتار سازمانی، تجربه مشتری و دوره کار آزمایشی را با موفقیت گذرانده باشند و پس از احراز هویت و دریافت لوازم حرفه‌ای وارد این سالن می‌شوند.

پشتیبانی خدمات

تجربه خود را از سرویس‌های زیب با ما در میان بگذارید تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم. رضایت شما از سرویس‌ها برای ما مهم است. در صورت نارضایتی و نیاز به سرویس مجدد، هزینه بر عهده ماست. تا جلب رضایت شما پشتیبان‌تان خواهیم بود.

شماره تماس پشتیبانی
سالن زیبایی مونا یزدانی
سالن زیبایی مونا یزدانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سالن زیبایی مونا یزدانی می‌باشد.
طراحی شده باویترینویترین