جدید ترین رنگ موی لایت زنانه

سوال همیشگی خانم ها درباره ی مد و به روز بودن است . چه رنگ مویی در سال جاری مد یا ترند است ؟ چه رنگ مو هایی از مد نمی افتد ؟ و… در ادامه ی در باره ی این که لایت مو چیست و برای زیبا جلوه کردن آن به چه نکاتی باید توجه کنید توضیحاتی می دهیم و چند نمونه از لایت های ترند سال رو برایتان به نمایش می گذاریم . لازم به ذکر است که انواع لایت ها در سالیان سال وجود داشته اند و در برخی از سال ها به عنوان مد و ترند سال شناخته می شوند ، اما شما با توجه به سلیقه و سبک مورد نظر می توانید هم به روز باشید هم در قالب سلیقه خود لایتی را برای مو هایتان انتخاب کنید . مشورت کردن با یک فرد متخصص در این زمینه نیز کمک شایانی را به شما عزیزان می کند ،  زیرا با در نظر گرفتن سلیقه ی شما و رنگ صورت و حالت چهره ی شما برایتان بهترین گزینه را انتخاب می کنند . در سالن زیبایی مونا یزدانی می توانید در زمینه ی رنگ مورد نظر و لایتی که برای شما مناسب باشد با مشاوران حرفه ای ما مشورت کنید .

لایت مو چیست ؟

لایت در واژه به معنای روشن کردن است . شما در انجام لایت از تنوع بالایی بر خوردارید . بدین صورت که برخی لایت ها ممکن است توسط رنگ مو انجام گیرد و کل مو های شما را تا چند درجه در راستای توناژ مورد نظر روشن تر کند . یا با دکلره کردن مو ها تا چندین پایه مو های خود را روشن تر کنید . اما لایت کردن فقط به منظور روشن کردن کل مو ها نیست ، برخی از لایت ها ممکن است به صورت تکه ای در برخی از جا های مو قرار بگیرد ( مثل : سوسکی ها ، قسمت زیرین مو یا تکه ی جلوی سر و … ) برخی دیگر از لایت ها که آن ها را به اسم هایلایت نیز می گوییند تلفیقی از تیرگی و روشنی در لا به لای مو هایتان است که این لایت ها را می توانید با روش های متنوع انجام دهید . برخی از این روش ها را به صورت تیتر وار بیان می کنیم : 1. مش یا هایلایت با کلاه ( هم رنگ مو هم دلکره ) ، مش یا هایلایت با فویل ( مخصوص دکلره ) ، بالیاژ کردن مو ( مخصوص دکلره ) ، انجام مش یا هایلایت با استفاده از برس یا شانه ( مخصوص دکلره ) ، لایت کردن با رنگ سه صفر ، لایت کردن با استفاده از کسیدان و …

نکاتی در باره ی لایت مو

  • انتخاب یک مرکز تخصصی برای انجام لایت و هایلایت
  • انتخاب رنگی مناسب با ظاهر و سلیقه تان
  • انتخاب مدل لایت کردن مو با توجه به سلیقه ی مورد نظر
  • دقت در استفاده از دکلره روی مو ها و جلو گیری از نسوختن مو
  • استفاده از ماسک های داخل و بیرون از حمام برای بعد از رنگ و دکلره
  • استفاده نکردن از دکلره در طول سال بیش تر از حد مجاز ( امکان دارد مو دچار سوختگی شود )

جدید ترین لایت های ترند شده

لایت کردن کل مو ها ( روشن کردن کل رنگ مو ) :

هایلایت های شیک و زنانه : روش های هایلایت کردن انواع گوناگونی دارد . در ادامه برخی از این روش ها را برایتان به نمایش می گذاریم . در کل هایلایت ها را به دو دسته می توانیم تقسیم بندی کنیم :

1. هایلایت های تیره

2.هایلایت های روشن :

3. انواع هایلایت های ترند سال :

سخن پایانی

در پایان با توجه به نکات گفته شده باید در نظر بگیرید که انتخاب یک مرکز تخصصی برای گرفتن مشاوره و انجام کار های زیبایی روی مو های خود امری مهم و حیاتی است . ما در مرکز تخصصی مونا یزدانی تمامی خدمات زیبایی مو ( لایت ، هایلایت و … ) را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می کنیم . سالن زیبایی مونا یزدانی واقع در غرب تهران با ارائه ی بهترین خدمات با مجرب ترین پرسنل اماده ی پاسخ گویی به نیاز شما مشتریان عزیز است . زیبایی در کنار سلامتی است که معنا می دهد ، اطمینان از سلامت مو های شما برای ما امری حیاتی است ، پس مطمئن باشید که مو های خود را با سلامت کامل از ما تحویل خواهید گرفت .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *