بهترین مرکز لایت مو در تهران | مونا یزدانی

مونا یزدانی یکی از بهترین مراکز برای زیبا سازی مو های شما است . امروزه بانوان برای زیبا سازی مو های خود و ایجاد تنوع شروع به رنگ کردن و تغییر دادن رنگ مو های خود می شوند . مو که یکی از ارکان اصلی در زیبایی به شمار می رود علاوه بر زیبایی در رنگ و … مو ما باید به سلامت آن نیز توجه زیادی کنیم . مو هایی با رنگ زیبا ولی وز خورده و سوخته شده زیبایی ندارد و بلعکس موجب شلخته دیده شدن ما می گردد ، پس بهتر است انجام کار های زیبایی مو های خود را به دست یک مرکز کاملا حرفه ای و تخصصی بسپارید تا از سلامت مو های خود مطمئن باشید لایت کردن مو یکی دیگر از موارد زیبا سازی مو به شمار می رود که باید در انجام آن با روش های مختلف دقت فرمایید تا مو هایی سالم پس از انجام کار تحویل بگیرید . انتخاب یک سالن تخصصی و فوق حرفه ای در این زمینه کمک شایانی را به شما خواهد کرد .

بهترین مرکز لایت مو در تهران | مونا یزدانی

لایت مو چیست ؟

لایت در معنای لغوی به معنی روشن شدن است . لایت کردن مو انواع مختلفی دارد ، شما می توانید به کل رنگ مو هایتان را روشن کنید یا قسمت هایی از آن را روشن تر و قسمت هایی را تیره تر کنید که به اصطلاح به آن هایلایت می گویند . لایت کردن مو علاوه بر نوع رنگ گزاری روش های روشن کردن متفاوتی هم دارد . شما می توانید تنها با رنگ مو مو های خود را با توناژ دلخواه چند درجه روشن کنید ، از دکلره استفاده کنید و مو ها را به پایه ی دلخواه برسانید و یا از موادی مانند اکسیدان خالی یا رنگ سه صفر استفاده نمایید تا رنگ مو های شما را از بین ببرد . تمامی این روش ها بسته به لایت مورد نظر شما توسط متخصص انتخاب می شود و بهترین روش برای شما استفاده می گردد .

انواع روش روشن کردن ( لایت کردن ) مو

لایت کردن مو با دکلره : این روش لایت کردن نیازمند تجربه و فردی حرفه ای است . با مراجعه به یک مرکز تخصصی و گفتن خواسته ی خود از یک لایت زیبا برای مو هایتان ، متخصص نسبت به مو های شما دکلره را با روش در نظر گرفته شده روی سر شما می گذارد و وقتی به پایه ی دلخواه رسید آن را می شویند و رنگساژ مورد نظر را روی سرتان می گذارند . دکلره کردن روی مو های برخی از افراد به پایه های مختلف زرد و در نهایت به رنگ پلاتینی میرسد ، در برخی دیگر از افراد روی مو هایشان دکلره به رنگ نارنجی و تناژ قرمز می زند و در نهایت برخی از افراد که در گذشته مو های خود را با رنگ های طبیعی رنگ کرده اند مواد دکلره روی مو هایشان رنگ باز نمی کند و امکان دارد دچار سوختگی شود پس بهتر است این موضوع را با آرایشگر خود در میان بگذارید .

لایت کردن مو بدون دکلره : در لایت کردن مو بدون دکلره می توانیم از روش های مختلفی نیز استفاده کنیم . این روش ها نسبت به دکلره ضرر کمتری دارد اما به خوبی دکلره رنگ باز نمی کند . در کل از این روش برای لایت های ملایم تر استفاده می کنند .

روش روشن کردن مو با اکسیدان : در این روش می توانید از 1 الی 5 درجه مو هایتان را روشن تر کنید . بدین گونه که اگر می خواهید 1 الی 2 درجه مو هایتان را روشن کنید از اکسیدان 6% استفاده کنید . اگر هم می خواهید مو هایتان 2 الی 4  درجه روشن تر شود از اکسدان 9 % و در نهایت اگر می خواهید 4 الی 5 درجه موهایتان روشن شود از اکسیدان 12% استفاده کنید .

روش روشن کردن مو با رنگ : در این روش یک فرد با تجربه و ماهر با ترکیب کردن چند رنگ مو و استفاده روی سر شما می توانند چند درجه مو هایتان را در راستای توناژ خواسته شده روشن تر کنند . بدین صورت مو های شما چند درجه روش تر می شود . این روش برای دختر خانم ها بسیار مناسب تر است .

روش روشن کردن مو با رنگ سه صفر : این رنگ هم همانند اکسیدان مو های شما را تا چند درجه روشن تر می کنند ، بدین صورت که پس از درست کردن رنگ و گذشت تقریبا 35دقیقه مو ها را با شامپو می شویند . بهتر است که 48 ساعت به مو ها استراحت دهیم و سپس اقدام به رنگ ساژ مو ها کنیم . 

بهترین مرکز لایت مو در تهران | مونا یزدانی

بهترین مرکز تخصصی لایت مو در تهران

روش های گفته شده همگی نیازمند یک فرد حرفه ای است تا با مهارت کافی بتواند مو های شما را به رنگ دلخواهتان برساند . ما در مرکز تخصصی مونا یزدانی با ارائه بهترین خدمات در کنار کادر فوق حرفه ای خود تلاش بر این داریم تا شما برای رسیدن به خواسته ی خود یاری کینم . به جرات می توان گفت سالن تخصصی زیبایی مونا یزدانی واقع در غرب تهران یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز زیبایی واقع تر تهران است . این مرکز به شما اطمینان کامل می دهد تا با توجه به خواسته ی شما رنگی دلخواه را در کنار سلامت کامل مو هایتان برای شما به ارمغان بیاورند .

بیشتر بخوانید :بهترین مرکز رنگ مو و هایلایت در تهران

کلام آخر   

در آخر لازم به ذکر است که مو های شما جزو زیبایی های خدا دادی و مهم شما است ؛ پس برای حفظ و نگهداری آنها باید تلاش زیادی کنید . اگر مایل به رنگ کردن و تنوع دادن به مو های خود هستید ، بهتر است به یک مرکز تخصصی مراجعه فرمایید تا از سلامت مو هایتان مطمئن باشید . در مرکز تخصصی مونا یزدانی ما به شما این اطمینان را می دهیم که مو هایی در درجه اول سالم و سپس مطابق با سلیقه شما برایتان به وجود آوریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *